ОФЕРТИ НА ПРОДУКТИ

Възстановяващ балсам с масло от авокадо и екстракт от кале - Umberto Giannini Hair Repair, 250 мл

-11%
vzstanovyavasch-balsam-s-maslo-ot-avokado-i-ekstrakt-ot-kale-umberto-giannini-hair-repair-250-ml-2.jpg
vzstanovyavasch-balsam-s-maslo-ot-avokado-i-ekstrakt-ot-kale-umberto-giannini-hair-repair-250-ml-3.jpg
vzstanovyavasch-balsam-s-maslo-ot-avokado-i-ekstrakt-ot-kale-umberto-giannini-hair-repair-250-ml-4.jpg
vzstanovyavasch-balsam-s-maslo-ot-avokado-i-ekstrakt-ot-kale-umberto-giannini-hair-repair-250-ml-5.jpg
vzstanovyavasch-balsam-s-maslo-ot-avokado-i-ekstrakt-ot-kale-umberto-giannini-hair-repair-250-ml-1.jpg

Производител: Umberto Giannini

Раздел: Козметични продукти

Категории: Грижа за косата

Подкатегории: Балсами

Код на продукта: 759268

ID оферта: 758980

Наличност: На склад

Време за доставка: Максимум 5 дни

Първоначална цена: 35 лв.

Цена: 31 лв.

Безплатен транспорт
за поръчки над 450 лв.
Гаранция за качество
фактура и декларация за съответствие
Такса за доставка: 10 лв.
за поръчки над 150 лв.
Гарантирано връщане на парите
право за връщане до 14 дни

Описание на продукта:

Възстановяващ балсам с масло от авокадо и екстракт от кале - Umberto Giannini Hair Repair, 250 мл: балсам, обогатен с протеини и натурални масла, който възстановява, укрепва и овлажнява косата и помага за предотвратяване на накъсване и цъфтящи краища, за по-силна, по-мека и по-здрава коса. Възстановява влагата и блясъка на косата, като намалява появата на къдрене и цъфтящи краища и предотвратява по-нататъшно увреждане. Безопасен е за боядисана, химически третирана коса и коса за удължаване. Съдържа 97% съставки от естествен произход, без парабени и е богат на протеини. Има антистатичен ефект и е идеален за изключително суха, увредена коса.

Маслото от авокадо овлажнява, успокоява и предпазва косата от външни агресори, а екстрактът от зеле заздравява косъма.

Състав: Aqua (вода), цетил алкохол, Cocos Nucifera (кокосово) масло, глицерин, цетил алкохол, бенитримониев хлорид, какаос-каприлат, цетримониев хлорид, Ceteareth-20, феноксиетанол, Pentylene Glycol, Parfum-20 (Fragrance), Potassyium, Pentylene Glycol, Parfum (Fragrance) Roxypropyltrimonium хлорид, Triticum Vulgare (пшеница) Екстракт от брега, лимонена киселина, тризодий етилендиамин, хидролиз Яжте протеин, маслото от кора на Cinnamomum Camphora, Cinnamomum camphora linalooliferum дървено масло, mentha arvensis лист/стъбло масло, масло от лист Екстракт от плодове, екстракт от Daucus Carota Sativa (морков), масло от цветя на Pelargonium Graveolens, масло от Salvia Sclarea (градински чай), Leuconostoc/ферментен филтрат от корен на репички, линалол, CI 19140 (жълто № 5), CI 42090 (синьо 1).

Начин на употреба: нанесете върху косата след измиване с шампоан, по дължините и краищата, оставете да подейства и след това изплакнете.

Количество: 250 мл.

Производител: Umberto Giannini

Важно: Валидна промоция в рамките на наличните продукти!

Показаната снимка е за информация. Спецификациите на продукта са информативни, според данните, предоставени от упълномощени производители или дистрибутори. Тези и цената могат да бъдат променяни без предизвестие и не представляват договорно задължение.

Други продукти, от които може да се интересувате:

-11%
Маска за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Mask, 230 мл
Маска за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Mask, 230 мл

Първоначална цена: 35 лв.


Намалена цена: 31 лв.

-11%
Балсам за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Long, 250 мл
Балсам за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Long, 250 мл

Първоначална цена: 35 лв.


Намалена цена: 31 лв.

-11%
Шампоан за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Long, 250 мл
Шампоан за растеж на косата - Umberto Giannini Grow Long, 250 мл

Първоначална цена: 35 лв.


Намалена цена: 31 лв.


Достъп до мобилната версия


Copyright © Esteto.bg